Пошта Гроссмейстер

grosmeister2@gmail.com

Телефони Гроссмейстер

   +38 050 903-01-95  +38 067 861-45-28 (Viber)

юридична
підтримка
юридична підтримка Київ
довідка за 1 день

довідка за 1 день

якісна юридична підтримка
доставка до метро

доставка до метро

Працевлаштування за кордоном

юридичні послуги

Всі знають, скільки питань и бюрократичних затримок виникає при оформленні документів для працевлаштування за кордоном.

Допомога знадобиться Вам і при оформленні дозвільних документів на роботу у будь якій країні Світу (Канаді, Словаччині, Хорватії, Ізраїлі, Польші, Нідерландах, Швеції, Германії, Чехії, Бельгії, Австрії та інших країнах).

Працевлаштування за кордоном має багато ньюансів. Законодавство в сфері працевлаштування в кожній з перелічених країн постійно змінюється різними правками и доопрацюваннями, що може призвести до маленьких та великих проблема у шукача роботи за кордоном. Вирішення проблем з працевлаштуванням, проживанням та іншими побутовими питаннями краще довірити людям, які мають спеціальну професійну підготовку.

Спеціалісти нашої компанїї, мають великий досвід у вирішенні питань, які стосуються працевлаштування за кордоном, готові поділитися досвідом та допомогти знайти вам оптимальні рішення, щодо вашої майбутньої роботи. Ми допоможемо вам вирішити всі питання з вашим роботодавцем, обрати вакансію, яка відповідає вашим навичкам, правильно заключити контракт, отримати соціальні гарантії, і т.п.

Вартість наших послуг по працевлаштуванню у Канаді, Хорватії, Словаччині, Ізраїлі, Чехії, Германії, Швеції, Австрії запитуйте у менеджера

зв`яжіться з нами

зв`яжіться з нами